Portal - Dobra
 
polski Piątek - 29 maja 2020 Benity, Maksymiliana, Teodozji      Witamy na Oficjalnej stronie SP im. L. Węgrzynowicza w Dobrej
Strona główna / Biblioteka szkolna / Lista zasłużonych
Menu
Z życia szkoły
Informacje dla rodziców
Rekrutacja 2020/2021
Plan lekcji
eDziennik
Kalendarz roku szk. 2019/2020
Pracownicy szkoły
Dokumenty szkolne
Samorząd
Historia
Biblioteka szkolna
Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa
Projekt Cybernauci
Szkolne Koło Caritas
SKO
Publikacje nauczycieli
Świetlica szkolna
Nauczyciel
Archiwum
RODO
Kontakt
Lista zasłużonych

Lista zasłużonych:

4a

1.     Trzópek Patrycja - 6 godz. pracy w bibliotece, brała udział w 2 konkursach bibliotecznych

2.     Białoń Kuba – 6 godz. pracy c w bibliotece

3.     Palki Olga – 8 godz. pracy w bibliotece, przyniosła 5 ciekawych czasopism, brała udział w 1 konkursie bibliotecznym

4.     Twaróg Ola – 5 godz. pracy w bibliotece

5.     Wątor Magda 1 – 5 godz. pracy w bibliotece, wykonała 5 kartek świątecznych, przyniosła 3 ciekawe czasopisma,  6 tonerów, brała udział w 1 konkursie bibliotecznym

6.     Judka Kinga – 15 godz. pracy i 2 dyżury w bibliotece, wykonała 1 kartkę świąteczną

7.     Wątor Magda 2 – 9 godz. pracy w bibliotece, przyniosła 7 ciekawych czasopism i 4 rysunki, brała udział w 1 konkursie bibliotecznym

8.     Wydra Tomek – 1 godz. pracy i 1 dyżur w bibliotece, przyniósł 17 ciekawych komiksów

9.     Sobczyk Szymek - 2 godz. pracy w bibliotece, przyniósł 2 książki

10. Rapacz Aneta – 5 godz. pracy w bibliotece

11. Śliwa Ada – 3  godz. pracy w bibliotece, wykonała 2 kartki świąteczne,

12. Kubowicz Sandra - 6  godz. pracy w bibliotece,  wykonała 9 kartek świątecznych, przyniosła 3 ciekawe czasopisma, brała udział w 1 konkursie bibliotecznym

13. Mysza Joanna - 4 godz. pracy w bibliotece, wykonała 5 kartek świątecznych, brała udział w 1 konkursie bibliotecznym

14. Adamczyk Michał - 2 godz. pracy w bibliotece

15. Judka Kuba - 1 godz. pracy w bibliotece

16. Kołodziej Monika - 4 godz. pracy w bibliotece, wykonała 2 kartki świąteczne, przyniosła 1 ciekawy komiks

17. Czyrnek Natalia - 1 godz. pracy w bibliotece, wykonała 1 kartkę świąteczną, przyniosła 2 ciekawe książki

18. Jarosz Kasia – 1 godz. pracy w bibliotece, przyniosła 3 tonery, rysunki, brała udział w 1 konkursie bibliotecznym

19. Judka Krzysiek - 1 godz. pracy w bibliotece

20. Florek Marcin - 3 godz. pracy w bibliotece, przyniósł 5 ciekawych komiksów

21. Walczak Magda – 2 godz. pracy w bibliotece, przyniosła dekorację, brała udział w 1 konkursie bibliotecznym

22. Wydra Klaudia - 1 godz. pracy w bibliotece

23. Marek Sylwia - 1 godz. pracy w bibliotece, przyniosła 2 tonery, brała udział w 1 konkursie bibliotecznym

24. Stokłosa Sylwia - 1 godz. pracy w bibliotece, brała udział w 1 konkursie bibliotecznym

25. Pałys Monika - 1 godz. pracy w bibliotece

4b

1.     Skalski Krzysztof – 9 godz. pracy i 7 dyżurów w bibliotece, w bibliotece, brał udział w 1 konkursie bibliotecznym

2.     Przybytek Piotr – 3 godz. pracy w bibliotece

3.     Buszek Przemek – 2 godz. pracy w bibliotece, brał udział w 1 konkursie bibliotecznym

4.     Smoleń Kasia – 2 godz. pracy w bibliotece

5.     Tomera Mariusz – 9 godz. pracy i 5 dyżurów w bibliotece, w bibliotece

6.     Skwarczek Jan – 3 godz. pracy w bibliotece, brał udział w 1 konkursie bibliotecznym

7.     Miśkowiec Paweł – 1 godz. pracy w bibliotece

8.     Kowalski Krystian – 2 godz. pracy 8 dyżurów w bibliotece, brał udział w 1 konkursie bibliotecznym

9.     Smaga Kamil – 1 godz. pracy w bibliotece

10. Pawlak Mariusz – 1 godz. pracy w bibliotece

11. Kurczaba  Kuba - brał udział w 1 konkursie bibliotecznym

12. Wątor Dominik - 1 godz. pracy i 1 dyżur w bibliotece

 

 

 

5a

1.     Kołodziej Karolina – 14 godz. pracy w bibliotece, dyżury w bibliotece, wykonała 2 kartki świąteczne, przyniosła 5 rysunków, brała udział w 1 konkursie bibliotecznym, uczestniczyła w akcji „Poczytaj mi przyjacielu”

2.     Miśkowiec Magda – 13 godz. pracy w bibliotece, dyżury w bibliotece, brała udział w 1 konkursie bibliotecznym, uczestniczyła w akcji „Poczytaj mi przyjacielu”

3.     Kołodziej Justyna – 6 godz. pracy w bibliotece, dyżury w bibliotece, brała udział w 1 konkursie bibliotecznym, uczestniczyła w akcji „Poczytaj mi przyjacielu

4.     Wątor Ola – 12  godz. pracy w bibliotece, dyżury w bibliotece, przyniosła 1 ciekawy komiks,  brała udział w 1 konkursie bibliotecznym, uczestniczyła w akcji „Poczytaj mi przyjacielu ”, 3 tonery

5.     Toporkiewicz Ania - 12  godz. pracy w bibliotece, dyżury w bibliotece, przyniosła 12 ciekawych komiksów, dekorację świąteczną, wykonała 2 kartki świąteczne, brała udział w 1 konkursie bibliotecznym, uczestniczyła w akcji „Poczytaj mi przyjacielu ”, 2 tonery

6.     Miśkowiec Iza – 1 godz. pracy w bibliotece, piękne rysunki

7.     Opioła Ola - 1 godz. pracy w bibliotece, piękne rysunki

8.     Podgórni Paulina – 9 godz. pracy w bibliotece, dyżury w bibliotece, gałązki na stroik,  piękne rysunki, 1 ciekawe czasopismo, kartka świąteczna[A1] 

9.     Szyrszeń Dominik – 9 godz. pracy w bibliotece, dyżury w bibliotece

10. Chalcarz Kasia – 4 godz. pracy w bibliotece, dyżury w bibliotece, piękne rysunki, 1 ciekawe czasopismo, 1 książka, brała udział w 1 konkursie bibliotecznym

11. Czyrnek Kuba – 2 godz. pracy w bibliotece, 2 komiksy, 1 toner

12. Liszka Michał – 2 godz. pracy w bibliotece

13. Michorczyk Grzegorz – 1 godz. pracy w bibliotece

14. Chlipała Grzegorz - 2 godz. pracy w bibliotece, 3 ciekawe czasopisma

15. Opyd Adrian – 3 godz. pracy w bibliotece

16. Orzeszek Irek – 5 godz. pracy w bibliotece, dyżury w bibliotece

17. Boczoń Kamil – 2 godz. pracy w bibliotece

18. Tomera Eryk – 3 godz. pracy w bibliotece

19. Wróbel Patryk – 1 godz. pracy w bibliotece, przyniósł 23 tonery z UP

20. Marcisz Tomek – 2 godz. pracy w bibliotece, 2 tonery

21. Lach Jan – 1 godz. pracy w bibliotece, kartka świąteczna, piękny rysunek, książki

22. Wiewiórska Karolina – 3 godz. pracy w bibliotece, piękny rysunek, maskotka, brała udział w 1 konkursie bibliotecznym, uczestniczyła w akcji „Poczytaj mi przyjacielu ”

23. Stokłosa Tomasz – ciekawe komiksy, 3 tonery

 

 

5b

1.     Bulanda Angelika – 9 godz. pracy w bibliotece, dyżury w bibliotece, przyniosła  ciekawe gazety, 1 toner, brała udział w 1 konkursie bibliotecznym, uczestniczyła w akcji „Poczytaj mi przyjacielu ”

2.     Gąsior Małgorzata – 7 godz. pracy w bibliotece, dyżury w bibliotece, brała udział w 1 konkursie bibliotecznym, uczestniczyła w akcji „Poczytaj mi przyjacielu ”

3.     Trzópek Ania – 4 godz. pracy w bibliotece

4.     Furgał Ola – 16 godz. pracy w bibliotece, dyżury w bibliotece, brała udział w 1 konkursie bibliotecznym, uczestniczyła w akcji „Poczytaj mi przyjacielu ”

5.     Gorlińska Klaudia – 13 godz. pracy w bibliotece, dyżury w bibliotece, uczestniczyła w akcji „Poczytaj mi przyjacielu ”

6.     Świstak Kinga – 4 godz. pracy w bibliotece, dyżury w bibliotece, brała udział w 2 konkursach bibliotecznych, uczestniczyła w akcji „Poczytaj mi przyjacielu ”

7.     Kulpa Kasia – 9 godz. pracy w bibliotece, brała udział w 2 konkursach bibliotecznych

8.     Lach Bartek – 2 godz. pracy w bibliotece, nosił paczki z tonerami

9.     Stachowicz Kasia - 5 godz. pracy w bibliotece

10. Stachowicz Beata - 4 godz. pracy w bibliotece

11. Trzópek Ewa - 13 godz. pracy w bibliotece, piękny rysunek

12. Kulpa Angelika - 1 godz. pracy w bibliotece

13. Gardocka Aneta - 9 godz. pracy w bibliotece

14. Czech Ewa – 2 godz. pracy w bibliotece

15. Gąsior Adam – 2 godz. pracy w bibliotece, nosił paczki z tonerami

16. Pachowicz Krzysiek – 2 godz. pracy w bibliotece, nosił paczki z tonerami

17. Rakoczy Zenek – 1 godz. pracy w bibliotece

18. Przybytek Zbyszek – 1 godz. pracy w bibliotece, nosił paczki z tonerami

19. Czyrnek Kamil – 1 godz. pracy w bibliotece, nosił paczki z tonerami

 

 

6a

1.     Piwowarczyk Klaudia – 4 godz. pracy w bibliotece, brała udział w 1 konkursie bibliotecznym

2.     Żurek Mariola - 2 godz. pracy w bibliotece

3.     Jarosz Weronika – 5 godz. pracy w bibliotece

4.     Florek Łukasz – 2 godz. pracy w bibliotece, lepił łańcuch na choinkę, przyniósł 1 czasopismo i płytę

5.     Smaga Łukasz – 11 godz. pracy w bibliotece, 1 toner, 6 komiksów

6.     Jarosz Iwona – 2 godz. pracy w bibliotece, brała udział w 1 konkursie bibliotecznym

7.     Gorlińska Kinga – 1 godz. pracy w bibliotece

8.     Węglarz Gosia –3 dyżury, 1 piękny rysunek

9.     Rapacz Ania - 3 dyżury, 1 piękny rysunek

10.Kulig Marysia – 1 godz. pracy w bibliotece, 1 kartka świąteczna, 1 piękny rysunek, reprezentantka szkoły na III Małopolskim Międzyszkolnym Konkursie Pięknego czytania

11.Dudek Wojtek – porządkował płyty, nosił paczki z tonerami i robił łańcuch na choinkę, brał udział w 1 konkursie bibliotecznym, 2 komiksy

12.Krzyściak Kamil -  porządkował płyty, nosił paczki z tonerami

13.Jarosz Tomek - 1 godz. pracy w bibliotece, porządkował płyty, nosił paczki z tonerami i robił łańcuch na choinkę, 2 maskotki, 1 książka, 4 tonery

14.Wątor Tomek - 1 godz. pracy w bibliotece, nosił paczki z tonerami i robił łańcuch na choinkę

15.Adamczyk Adrian - 2 godz. pracy w bibliotece, nosił paczki z tonerami

16.Kokoszka Irek - 3 godz. pracy w bibliotece, robił łańcuch na choinkę

17.Kulpa Kamil - robił łańcuch na choinkę, 3 godz. pracy w bibliotece, 1 czasopismo

18.Mysza Józiu - 4 godz. pracy w bibliotece, robił łańcuch na choinkę

19.Palka Agata - brała udział w 1 konkursie bibliotecznym

 

 

6b

1.     Miśkowiec Iza – 11 godz. pracy w bibliotece

2.     Stokłosa Patrycja - 11 godz. pracy w bibliotece

3.     Palka Przemek – 3 godz. pracy w bibliotece, brał udział w 1 konkursie bibliotecznym

4.     Trzópek Magda – 6 godz. pracy w bibliotece, brała udział w 1 konkursie bibliotecznym

5.     Wiktor Michał – 1 godz. pracy w bibliotece

6. Długosz Wojtek – przyniósł 1 czasopismo, brał udział w 1 konkursie bibliotecznym

7.     Czyrnek Mateusz – przyniósł maskotkę, 2 tonery

8.     Kulig Dawid – 1 godz. pracy w bibliotece

9.     Smoleń Marcin – przyniósł kwiatka, brał udział w 1 konkursie bibliotecznym

10. Dudziak Damian - 1 godz. pracy w bibliotece, 1 książka

11. Trzópek Ewelina – 1 czasopismo

 

6c

1.    Niedojad Paulina – 4 godz. pracy w bibliotece

2.    Jantos Patrycja – 3 godz. pracy w bibliotece

3.    Lizak Klaudia – 4 godz. pracy w bibliotece

4.    Koza Justyna – 3 godz. pracy w bibliotece

5.    Szyrszeń Ewa – 7 godz. pracy w bibliotece, dyżury, brała udział w 1 konkursie bibliotecznym

6.    Judka Aneta – 4 godz. pracy w bibliotece, dyżury

7.    Szyrszeń Klaudia – 5 godz. pracy w bibliotece

8.    Baran Ola – 2 godz. pracy w bibliotece

9.    Rapacz Faustyna – 4 godz. pracy w bibliotece

10. Suchan Krystian – 3 godz. pracy w bibliotece

11. Chlipała Zbysiu – 1 godz. pracy w bibliotece, przyniósł 2 ciekawe czasopisma

12. Majerski Adam – 1 godz. pracy w bibliotece

13. Palka Patryk – 1 godz. pracy w bibliotece

 

 

1a

1.     Palka Andrzej – 13 godz. pracy w bibliotece, dyżury, 1 czasopismo, przyniósł tonery z apteki, z banków

2.     Szyrszeń Marcin -  7 godz. pracy w bibliotece, dyżury, plakat, rysunki, przyniósł tonery z banków, nosił paczki z tonerami

3.     Gąsior Szymon – 2 godz. pracy w bibliotece, przyniósł kilka czasopism, nosił paczki z tonerami

4.     Liszka Karol – 3 godz. pracy w bibliotece, przyniósł książkę i kilka czasopism,  tonery z banków

5.     Cygal Małgorzata – 2 godz. pracy w bibliotece, zrobiła kartkę świąteczną, reprezentantka szkoły na III Małopolskim Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania

6.     Brzeń Dawid – 4 godz. pracy w bibliotece, dyżury,  przyniósł tonery z SOSW, rysunek, płyty

7.     Bulanda Karol – 1 godz. pracy w bibliotece, przyniósł 6 tonerów, dyżury, czasopisma

8.     Miśkowiec Filip – 2 godz. pracy w bibliotece, naprawiał kieszeń od komputera, przyniósł 2 książki

9.     Marcisz Krzysztof – 4 godz. pracy w bibliotece, przyniósł 2 tonery, książki z księgarni

10.  Skwarczek Karol – przyniósł książkę

11.  Górlińska Dominika – 1 godz. pracy w bibliotece Miśkowiec Ewa – przyniosła 2 czasopisma i książkę, zrobiła kartkę świąteczną

12.  Homa Monika – 2 godz. pracy w bibliotece, przyniosła 1 czasopismo, zrobiła kartkę świąteczną

13.  Wydra Karolina – 2 godz. pracy w bibliotece, przyniosła 1 czasopismo

14.  Orzeszek Izabela – 2 godz. pracy w bibliotece,  przyniosła 2 książki

15.  Koza Michał – 2 godz. pracy w bibliotece, przyniósł rysunek, książki z księgarni, tonery z SOSW,

16.  Miśkowiec Monika – zrobiła kartkę świąteczną

17.  Koza Anita – 2 godz. pracy w bibliotece,  przyniosła 1 czasopismo

18.  Wyrostek Ola – zrobiła plakat

19. Miśkowiec Ewa - 2 godz. pracy w bibliotece 

20. Piętoń Mateusz - 1 godz. pracy w bibliotece

21. Mysza Kamil -  przyniósł książki z księgarni

 

 

 

2a

1.     Smaga Szymon – nosił paczki z tonerami

2.     Marek Bogdan – nosił paczki z tonerami, reprezentant szkoły na III Małopolskim Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania

3.     Chochół Łukasz – nosił paczki z tonerami

 

2b

1.     Miśkowiec Sylwia – 13 godz. pracy w bibliotece, przyniosła 1 toner

2.     Ranosz Weronika – 10 godz. pracy w bibliotece

3.     Chlipała Małgorzata – 3 godz. pracy w bibliotece, przyniosła czasopisma, akcja „kartki świąteczne”

4.     Łachut Maciek – przyniósł 6 czasopism

5.     Dudzik Karolina – 4 godz. pracy w bibliotece, przyniosła 1 czasopismo, akcja „kartki świąteczne”

6.     Kołodziej Kamil – przyniósł 3 czasopisma, 4 tonery

7.     Trzópek Ewelina – przyniosła 1 czasopismo

8.     Miśkowiec Edyta – przyniosła 1 czasopismo, akcja „kartki świąteczne”

9.     Budacz Łukasz – przyniósł 2 czasopisma

10.  Miśkowiec Monika – 4 godz. pracy w bibliotece, przyniosła 2 czasopisma, akcja „kartki świąteczne”

11.  Pawlak Sławomir – przytaszczył paczkę książek z księgarni

12.  Marcisz Anna – akcja „kartki świąteczne”, przyniosła 2 tonery

13.  Chochół Kamil – akcja „kartki świąteczne”

 

3a

1.     Palka Ania – 1 godz. pracy w bibliotece, przyniosła czasopisma

2.     Ranosz Danuta – 6 godz. pracy w bibliotece, przyniosła czasopisma

3.     Dudzik Natalia -  1 godz. pracy w bibliotece

4.     Skwarczek Tomek - przyniósł  tonery z banku

 

3b

1.     Gąsior Irena – 2 godz. pracy w bibliotece, zrobiła kartkę świąteczną, książka

2.     Podgórni Maciej – 1 godz. pracy w bibliotece, 1 toner

3.     Smoleń Piotr – 1 godz. pracy w bibliotece

4.     Palka Adam – 1 godz. pracy w bibliotece, przyniósł 1 książkę, od początku roku szkolnego przynosił czasopisma z „Ruchu” do szkoły, przekazywał je Pawłowi Markowi, a ten przynosił je do biblioteki

5.     Bulanda Michał – przyniósł czasopisma , 1 książkę, 1 toner

6.     Leśniak Adam – 1 godz. pracy w bibliotece, przyniósł kilka książek

7.     Smoleń Marcin – 1 godz. pracy w bibliotece

8.     Hołuj Dawid – przyniósł 3 książki, 12 tonerów, czasopisma

9.     Koza Konrad – przyniósł kilka komiksów

10.  Koza Robert – pakował stosy tonerów w Urzędzie Gminy

11.  Kołodziej Kamil – pakował stosy tonerów w Urzędzie Gminy

12.  Marek Paweł - pakował stosy tonerów w Urzędzie Gminy, nosił czasopisma, przyniósł 4 tonery z ZOSiP

13.  Smoleń Magda – kartka świąteczna

14.  Kołodziej Joanna – 2 kartki świąteczne

 

 

 

Przynieśli tonery:

p. pedagog (24), p. sekretarka (7), p. D. Stokłosa-Marek (3), p. z CKNONW (2), zaprzyjaźnione osoby (18)

 

Instytucje:

Urząd Gminy (110), Apteka „Zyskaj Zdrowie” (1), ZOSiP (4), Poczta (23), Fakro (1), Bank Rzemiosła(14), PCK(4), SOSW(3), Bank Spółdzielczy(26)


 [A1]

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: SP Dobra